Müşterilerin işlerini hızlandırmak için Etikimza'yı nasıl kullandıklarını öğrenin

5070 sayılı güvenli elektronik imza kanununa uygun e-imza / mobil imza ile belge imzalama için en pürüzsüz deneyimi Etikimza ile yaşamaktadırlar. Bu deyimleri detaylı anlattıkları başarı hikayeleri ile sizlerede ilham verecektir.

Hakkımızda Ne Söylüyor?

Mutlu müşterilerimizle tanışın ve Etikimza'nın neden tercih edildiğini öğrenin.

Figopara platformu için müşteri olma süreçlerindeki formların imzalanması ve müşterilerimizin kimliklerinin doğrulanması açısınan bize çok kolaylık sağlamaktadır.

Koray Gültekin Bahar Kurucu Ortak - Genel Müdür (Co-Founder & CEO) Figopara

Firma bünyesindeki tüm onay süreçlerini, kalite raporlarının imzalanmasını FDA'in gerekliliklerini yerine getirecek şekilde imzalama işlemlerini için kullanım sağlıyoruz.

Yaprak Aral Bilgi Teknolojileri Müdürü (IT Manager) Roche Türkiye

Logo platformu ve Etikimza API ile sağladığımız entegrasyon ile hem banka talimatları hem de müşterilerle olan çeşitli sözleşmelerimizi imzalamak için aktif olarak kullanmaktayız.

Burak Göçmen Bilişim Teknolojisi Lideri (CIO) Logo

Tüm banka talimat süreçlerimizi yöneticilerimiz ofis dışında olsa bile Etikimza üzerinden hızlıca imza alarak bankalara göndeirmi sağlamaktayız.

Levent Kösemen Finans yöneticisi (Finance Manager) FUJIFILM

Ürünlerimizin satışında yada kiralama süreçlerinde yer alan sözleşmelerin imzalanması için kullanıyoruz. Bu şekilde kargo ve sarf malzeme maliyetlerini düşürerek dijitalleşme ve tasarruf sağlamaktayız.

Ali Deniz Celep Satış Direktörü (Sales Director) Jungheinrich

Ödemelerin zamanında yapılması firmamız için öenm arz ettiğinden banka talimat süreçlerimizi hızlı bir şekilde Etikimza ile yönetebiliyoruz.

Muhammed Topçu Finans Sorumlusu (Finance Supervisor) Škoda Türkiye

Başarı Hikayelerimiz

Firma lokasyonları arasındaki ilaç üretime konu olacak tüm dokümanları dijital bir şekilde FDA Part11 kriterlerine uygun olarak yönetmekteyiz. Kalite onay, proje onay ve validasyon süreçlerinin yönetilmesinde harcadığımız zaman ve operasyonel maliyetleri ciddi bir şekilde Etikimza ile düşürmüş olduk.

Abdi İbrahim başarı hikayesi için tıklayınız.

Koray Kurt Bilişim Teknolojisi Lideri (CIO) Abdi İbrahim

Firma bünyesindeki tüm onay süreçlerini, kalite raporlarının imzalanmasını FDA'in gerekliliklerini yerine getirecek şekilde imzalama işlemlerini için kullanım sağlıyoruz.

Roche başarı hikayesi için tıklayınız.

Yaprak Aral Bilgi Teknolojileri Müdürü (IT Manager) Roche Türkiye
Roche
SAP